top of page

NELER YAPIYORUZ

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

izmir pleksi kutu harf

Tabela sektörü içerisinde pleksiglass iç ve dış mekanlarda reklam ile tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Pleksiglassın çok fazla tutulmasının sebebi özellikle dış mekanlarda tabela ve de reklam malzemelerindeki dayanıklılığı, hava şartlarında hiç bir şekilde deforme olmaması ve ışığı yansıtabilmesidir.

izmir ışıklı tabela

Işıklı tabela işletmeler tarafından en çok tercih edilen tabeladır. Firmalar her zaman satış ve hizmetlerini arttırarak büyüyebilir ve her firma yetkilisi bilir ki bu amaçlar için reklam çok önemlidir. Işıklı tabela ise gündüz şık olduğu gibi akşam ise dikkat çekicidir. Potansiyel müşterilerin firmanın tabelası ile ilk etkileşimi başlar ışıklı tabelanız ne kadar hoş ve samimi olur ise o kadar etkili olacaktır. Işıklı tabela aslında firmalar için en önemli ilk yatırımıdır. İzmir reklam tabela olarak ışıklı tabela da oldukça iddialıyız. Sizde ışıklı tabela mı yaptırmak istiyorsunuz hemen bizi arayın hemen fiyat alın. Alt kısımda ışıklı tabela modelleri mevcuttur.

izmir krom kutu harf

Paslanmaz kutu harf tabela, dayanıklılık ve estetik açısından en çekici ve en iyi tabela türüdür. Firmanız taşındı mı ? sorun değil; tabelanızın ölçüleri yeni yerinize uymasa bile harfler ve logonuz, tekrar yeni bir zemin ile kullanılırken maliyetinden tasarruf sağlarsınız. Dört farklı paslanmaz tabela çeşidi vardır. Paslanmaz gümüş krom, Paslanmaz altın krom olarak en çok kullanılan çeşidi ancak bronz ve siyah paslanmaz krom da kullanılmaktadır. 

İzmir cnc kesim tabela

Firmaların bir çoğu hem uygun hem de en uzun ömürlü ışıklı tabela yaptırmak istediklerinde oyma tabelayı tercih etmektedirler. Oyma tabela çok şık ve zarif tabela olduklarından makul fiyatları ile ışıklı tabelalarda çok rağbet görmektedirler. İzmir reklam tabela olarak oyma tabelaların üretimini çok kısa sürede hazırlıyoruz. Sizlerde en uygun ve uzun ömürlü tabela yaptırmak istiyorsanız oyma tabela sizin için en uygun seçenek olabilir.

izmir alüminyum kutu harf

Alüminyum kutu harf tabela, alüminyum sac levhaların yazı veya logo olarak kesilerek etrafına derinlik oluşturmak için kaynatılarak 3 boyutlu harf ve logolar elde edilmesi işlemidir. Daha sonra istenilen renkte fırın boyaya verilerek renklendirilir. Alüminyum kutu harf tabela en dayanıklı tabela çeşididir ve çok çok uzun yıllar deforme olmadan paslanmadan kullanılmaktadır. Özellikle fabrikalar ve büyük işletmeler bu tabeladan yaptırmaktadır. 

İzmir tabelacı

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

izmir tabelacı - reklamcı iletişim

Tabela reklam imalat montaj tasarım keşif için 

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Teşekkürler

bottom of page