top of page

Gaziemir tabelacı - reklamcı / 0532 494 45 71 (Gaziemir tabelacı, gaziemirde tabelacı)

Güncelleme tarihi: 13 Eyl 2023

Sarnıç Gölet’te Piknik Yapın

Gaziemir ilçe merkezine 7 km uzaklıkta, Sarnıç Mahallesi’nde bulunan Sarnıç Gölet’e ulaşım ortalama 15 dakika sürmektedir. Toplu taşıma araçları ile gitmek için 705, 728 ve 828 no’lu Eshot hatları kullanılabilir.

Çam ağaçları ile kaplı bir ortamda, keyifli bir gölet manzarası sunan ve yeşil ile maviyi buluşturan Sarnıç Gölet, hem manzaraları hem bol oksijenli doğası hem de piknik ve yürüyüş alanları ile doğa severler ve ailelerden ilgi görmektedir. Dinlenme alanları ve yeme-içme için tercih edebileceğiniz bir tesise de ev sahipliği yapan Sarnıç Gölet, kalabalık İzmir sokaklarından uzaklaşıp dinlenmek için tercih edilebilir.

İzmir’in diğer bazı bölgelerinde bulunan park ve piknik alanlarına giriş ücretli olsa da, Sarnıç Göleti’ne giriş ücretsizdir. Park, günün her saati açık olsa da 00:00’dan sonra ışıklar kapatılmaktadır. Gaziemir tabelacı - reklamcı

Gaziemir Köftesi Yiyin

İzmir’in Gaziemir ilçesinin en meşhur lezzetlerinden biri Gaziemir köftesidir. Burada, pek çok restoranda yöre mutfağının meşhur bir lezzeti olan Gaziemir köftesi deneyebilirsiniz. Gaziemir köftesi için ilçede tercih edebileceğiniz mekanlar arasında; Kağıtta Köfte Gaziemir, Eftalya Köfte, Efe Köfte yer almaktadır.

Gaziemir reklamcı
Gaziemir tabelacı

Comentarios


bottom of page