Krom Kutu Harf İzmir

Krom Harf Tabela İzmir

Tabelalar, hayatımızı kolaylaştıran, iş yapmamıza destek olan, şüphesiz ki en iyi tanıtım araçlarından en başlarda yer alan yapılardan bir tanesidir.

Öyle ki yapılan araştırmalar doğrultusunda, tabelası okunur, düzgün ve ilgi çekici hazırlanmış tabelaya sahip mağazaların, diğer mağazalara kıyasla daha fazla satış yaptığı gözlemlenmiştir.

Yani reklam her şey demektir.

Peki, her tabela her yerde kullanılır mı? Tabelanın da çeşitleri mevcut mu? Tabii ki de evet, günümüzde her şeyin her ürünün bir çok çeşidi olduğu gibi, tabelaların da bir çok çeşidi mevcut olup hizmetimize sunulmuş durumdadır.

Bugün ki makalemizde bahsedeceğimiz tabela şekli ise, krom malzeme kullanılarak üretilmiş olan;

Işıklı Tabela İzmir

Işıklı Harf Tabela

Krom Harf Tabelası

Krom harf tabelası, aslında isminden de anlaşılacağı üzere, üretiminde, krom malzemeden üretilmiş harfler ile tasarlanan, gösterişli, ilgi çekici tabelalardır. İzmir de yaşıyor ve iş yerinize siz de tabela yaptırmak istiyor iseniz İzmir Tabeladan dilediğiniz tabelayı seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yukarıda resimde de görmüş olduğunuz krom harflerden oluşan tabelalara, İzmir reklam noktalarından da ulaşabilir ve istediğiniz şekilde tabelanızı sipariş vererek hazırlatabilirsiniz. Yalnızca krom malzemeden üretilmiş değil, daha bir çok değişik malzemeden üretilmiş reklam tabelalarımıza da göz atabilir istediğinize ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Krom harf tabelalarımız ise paslanmaz olup, üç boyutlu şekilde harfler üretilerek tasarlanmış ve hizmetinize sunulmuştur.

izmir krom kutu harf

Paslanmaz Kutu Harf Tabela; Paslanmaz metalden üretilmektedir. Özellikle paslanmaz olduğundan ve parlak olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Parlak olmasından dolayı şık bir görünüm sağlar. Paslanmaz kutu harflarin arkasına led cipler döşenerek daha hoş bir görünüm sağlanabilir. Genelde bu şekilde tercih ediliyor fakat ışıksızda olabilir. Paslanmaz kutu harf tabelalar paslanmaz malzeme CNC Router da harfler ve şekiller kesilerek daha sonra harf yüksekliği müşterinin isteği üzerine hazırlanır. Paslanmaz kutu harfler daha sonra istenilen Alüminyum veya başka bir levhanın üzerine kaynak yapılır. Bu kaynak yapılan kutu harflerin altına istenilirse ışık tesisatı konur. Işık istenilen renklerde olabilir. Genelde az elektrik tüketimi olan LED ışıklandırma sistemi uygulanır. Paslanmaz kutu harf tabela malzemesi pahalı olduğundan biraz maliyetli bir tabela çeşitidir. Fakat tabela çeşitleri arasında en şık tabela çeşidi diyebiliriz. Kutu harf imalatında hem profesyonel ekibimiz ve Makine parkurumuzun geniş olmasından dolayı sıfır hata ile imalat yapmaktayız. Bu tür tabela işlerinde bizi tercih etmenizin daha birçok sebebi olabilir. Hem işçiliğimiz hemde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

totem tabela,izmirde ucuz tabela,izmirde  ucuz totem,hesaplı tabelacı,karşıyakada ucuz
tabela,bostanlıda  totem,menemende tabelacı,bornovada tabelacı,valvişın kaplama,walvision
kaplama,yüzey değiştirme,tabela yüzeyi değişikliği,karşıyakada reklamcı,karşıyakada
totem,izmirde ışıklı tabela,izmirde  ışıksız tabela,ışıklı ışıksız tabela,polikarbon tabela,izmirde
yönlendirme,karşıyakada tabalacı,tabela ustası,reklamcı,cama  kaplamacı,girnede
tabelacı,girnede reklamcı,bostanlıda  tabelacı,bostanlıda reklamcı,ucuza tabelacı