İzmir Totem Tabela

İzmirde Totem Tabela Firması

Totem Tabela özellikle şehirler arası yol kenarlarına akaryakıt istasyonlarının önüne, AVM ve Büyük alışveriş merkezlerinin önüne veya yakınlarına dikilen büyük ve gösterişli tabelalara verilen isimdir. Totem Tabela Hem gösterişli ve hemde çok uzaklardan rahatlıkla gözüktüğünden özellikle yol kenarlarına ve benzin istasyonları yakınına veya önüne dikilir. Totem tabela özellikle ayağı yani borusu büyük ve uzundur. Genelde Totem tabelalar çift taraflı olur yani iki yüzüde reklam alanıdır. Fakat bu değişebilir bazen üç yüzlü bazende 4 yüzlü yada tamamen yuvarlak olabilir. İstenildiği gibi yapılır. biz bunların tümünü üretmekteyiz. Ve hatta tamamen özel tasarımlar dahi oluşturarak beş yüzlü dahi yapılabilir. Totem tabelalar yapısı itibariyle çok sağlam dikilmelidir. En az iki metre yerin altına kuyusu kazılmalı ve alt ayakları yerleştirilmelidir. Ve son olarakta sağlam bir beton dökülerek en az on beş gün beklenmeli ve sonra tabela takılmalıdır ayağına. Bu tür tabelaların yıllık vergisi diğerlerinden biraz fazladır. Tabi bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içi bir tabela ile şehir dışındaki bir tabelanın reklam vergisi değişir. biz Türkiye’nin her yerine Totem tabela üretip göndermekteyiz. İstenirse uygulamasını’da tarafımızdan yapılmaktadır. Totem tabela üretiminde firmamız tabela sektöründe lider kuruluşlar arasında yerini almış ve sağlam bir kariyere sahiptir. Kullandığımız malzeme açısından olsun, işçilik açısından olsun ve müşteri memnuniyeti açısından dahi hep ilk sıralarda yerimizi almış bulunuyoruz.

Totem Tabela İzmir

Totem denince bir çoğumuzun hatta hepimizin aklına, dilek tutmak gibi bir şey gelse de, totem aslında tabelacılıkta da büyük yer tutan, reklam işlerinde önemli ve üstün bir yeri olan, bir nevi tanıtım tabelalarıdır.

Hepimiz ismini bilmesek dahi, özellikle de yolculuk yapar iken, yol kenarlarında koskocaman direkler üzerinde koskocaman bil board benzeri alanlara verilmiş reklamları ve tanıtım yazılarını görür okuruz.

İşte bu tabelaların genel ismi, totem tabelalarıdır.

Eğer görsel ile bir örnek verecek olur isek daha iyi anlaşılacağını umuyoruz.

Yukarı da da gördüğünüz üzere, gayet dikkat çekici, kocaman tabelalar olan totem tabelaları, genelde böyle büyük firmaların reklam şekli olarak da adlandırabileceğimiz yapılardır.

Totem tabelalarında yazılar diğer reklam tabelaları gibi kabartmalı, ışıklı, krom ve 3 boyutlu değil, daha çok afiş tarzı yapıştırılabilen değiştirilebilen yapıya sahip tabelalardır.

Çünkü genelde bu tabelaların konduğu bu büyük alanlar kiraya verilir ve zamanla değişim gösterebilir. Bu yüzden totem tabelalarında dikkat edilen bir özelikle de kolay değişebilen reklam afişlerinden meydana gelmeleridir.

Siz de bu gibi yapıların üzerinde, kiraya vermek ve reklamınızı yapmak istiyor iseniz bizi arayın gibi yazılar ve ilanlar görmüşsünüzdür.

İşte o ilanlar, totem tabelalarının kiralanabileceğini belirten unsurlardır. Siz de büyük reklam yapmak istiyor iseniz İzmir Totem tabelalarından birini kiralayabilir ve de reklamınızı yapabilirsiniz.

izmirde ucuz eczane tabela

uygun fiyatlı eczane tabelası izmir

Genel olarak Totem Tabelalar daha çok açık alanlarda, cadde kenarlarında ve şehirlerarası
yollarda kullanılmaktadır.. Açık Hava Reklam sektörünün vazgeçilmezlerinden birisi olan Totem
Tabela ışıklı-ışıksız, kabartma kutu harf, çift yönlü, alüminyum oyma, pleksiglas olarak
üretilmektedir.
Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek
yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında kullanılmaktadır.Totemler, yine kendi
içinde, ışıksız ve ışıklı totem olarak iki kısma ayrılmaktadır
Totem tabelanın en büyük avantajı çok uzak mesafelerden bile fark edilebilmesidir.
Totem tabelaların özellikle uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir.